Inwijding Level I

De inwijding bestaat uit 3 levels. Elk level bouwt voort op het laatste, waardoor de 'kracht' van de energie gestaag toeneemt. Zorg dat er minimaal 3 dagen tussen de verschillende levels zitten.

Audio inwijding / geënergetiseerde stilte
De inwijdingen zijn als MP3 beschikbaar in de vorm van  stilte, waarin de specifieke inwijding energetisch is vastgelegd. Als je het bestand afspeelt, krijg je de inwijding op vrijwel dezelfde manier als wanneer deze persoonlijk wordt doorgegeven. 

Ze zijn eenvoudig af te spelen op je computer, telefoon of tablet. 

Ben jij klaar voor je eerste inwijding? 

Lees dit eerst zorgvuldig:

  • Zorg dat je niet gestoord wordt.

  • Je kunt een kaars aansteken, wierook branden of ontspannende muziek op zetten.
  • Ga lekker zitten of liggen.
  • Vraag aan je gidsen en engelen of zij het proces willen ondersteunen.
  • Gebruik deze tijd om te aarden en bij jezelf te komen (te centreren). Haal drie keer diep adem.
  • Als je er klaar voor bent spreek je de volgende intentie hardop uit:
    "Ik ben nu klaar om New Usui Reiki level 1 te ontvangen die door Luna Magdalena is voorbereid".
  • Zet het MP3 bestand aan. De inwijding start met een belletje.
  • Ontspan en laat het gebeuren.
  • Het MP3 bestand duurt ongeveer 10 minuten, maar de energie werkt nog 5 tot 10 minuten door. Het belangrijkste is dat je vertrouwen hebt in het ontvangen van de inwijding en dat je nooit meer zult ontvangen dan je aankunt.
  • Voelt het goed voor je, blijf dan nog even rustig zitten of liggen.
  • Drink een glas water na afloop.
  • Geniet ervan!

Download je inwijding hier:

De eerste paar dagen na de inwijding kun je moe zijn of hoofdpijn hebben. Ook kun je last hebben van een 'kort lontje'. Houd hier rekening mee. Drink veel water en zorg voor voldoende rust. Geef je lichaam de kans zich aan de hogere energie aan te passen. 

Wil je de inwijding in level II doen, zorg dan dat er minimaal 3 dagen tussenzit.