Volle maan meditatie (op afstand) Gratis
![]() |
Elke maand met volle maan is de energie die uit de kosmos naar de aarde komt zeer krachtig. Wij, Luna en Ismaël, gaan elke volle maan in meditatie om deze krachtige energie op aarde te verankeren en te verspreiden.
Wij bieden je de mogelijkheid te delen in deze energie en we vragen je te helpen de energie van de maan te verspreiden over de aarde.
Daarvoor ga je op de avond van volle maan, even voor 21.00 uur, rustig zitten of liggen. Je haalt diep adem en maakt contact via je voeten met de aarde en via je kruin met de hemel. Het volgende half uur kun je je wentelen in de heerlijke en krachtige energie die als een deken over je heen valt. De energie is zo krachtig dat alles wat niet meer bij je past, getransformeerd zal worden in licht. Wat jouw proces het meest ondersteunt zal gebeuren.
We vragen je om je voor een avond van volle maan bij ons aan te melden, zodat de energie gericht gestuurd kan worden.
Geef je over en laat je koesteren in de krachtige energie van volle maan.
Wanneer
| maandag | 9 januari 2012 |
| dinsdag | 7 februari |
| donderdag | 8 maart |
| vrijdag | 6 april |
| zaterdag | 5 mei (volle maan 6 mei om 05.36 uur) |
| maandag | 4 juni |
| dinsdag | 3 juli |
Hoe laat
21.00 - 21.30 uur
Kosten
Gratis
Aanmelden





